Otomatik Panjur Sistemleri

arikepenk_otomatik_panjur

Palet olarak dışı alüminyum kaplı içi poliüretan dolgulu ve içi boş et kalınlığı yüksek alüminyum alzemeden üretilen iki çeşidi mevcuttur.Kapatılan mekanın büyüklüğüne göre 77 mm, 75 mm veya 55 mm lik olarak imal edilirler. Galvenize çelik yapılı kepenk sistemlerdeki zamanla yaşanan korozyon problemi alüminyum malzemede yaşanmaz. Motorlu panjur sistemleri monofaze elektrik enerjisi ile çalışmakta panjur sistemi boyutlarına göre farklı güçlerde üretilmektedir. Endüstriyel çözümler için trifaze büyük güçlü motorlarda bulunmaktadır. Opsiyonel olarak redüktörlü motor sistemi kullanıldığında elektrik kesintilerinde ve arızalarda manuel olarak sistemin açılıp kapanması mümkündür.

Avantajları

Motorlu otomatik panjurlar ev ve iş yerinizle uyum ve bütünlük sağlayan bu sistemler her ortamda güven ısı tasarrufu ve azami sızdırmazlığı da beraberinde getirirler.

Uzaktan kumandalı ve manuel kullanım sağlar.

Pencere ve garajlar için konforlu bir kullanım sağlarlar. Alçak tavanlı garajlarda alına montaj yapılabilmesi sayesinde yükseklikten hiç kaybettirmeden kullanılabilirler.