Akıllı Panjurlar

arikepenk akilli panjurlar

Üstün Alman Teknolojisi ile üretilen Becker Centronic motorlarının kullanıldığı akıllı panjurlar, üzerindeki entegre alıcı ünitesi ile kablosuz olarak uzaktan kumanda edilir. Zaman ayarı sayesinde enerji tasarrufu ve güvenlik sağlar. Herhangi bir engelle karşılaştığında kendiliğinden durur. Programlanabilir ara pozisyon ve havandırma konumu ile temiz hava ve ışık kontrolü sağlanır. Tüm bu özellikleri sayesinde kullanıcının kişisel konforunu artırır.

Zaman ayarı fonksiyonu sayesinde, programlandığı saatlerde otomatik olarak açılıp kapanabilir. Tatil modülü sayesinde uzun süreli açılıp kapanma zamanları belirlenerek, evde yokken panjurlar programlandığı şekilde hareket ettiğinden, hırsızlığa karşı ekstra güvenlik kazanılır.

Uzaktan kumanda ile tüm evin panjurları merkezi olarak veya gruplara ayrılarak kontrol edilebilir. Elektrik kesintilerinde tekrar proglama yapılmasını gerektirmez.

Panjur tamamen açılmadan havanladırma konumuna alınarak, içeriye temiz hava ve loş ışık girişi sağlanabilir.
Güneş ve cam kırılma sensörü ile güneş alan cephelerin panjurlarının otomatik olarak açılması veya kapatılması mümkündür. Cam kırılması sonucu doğabilecek güvenlik sorunları, panjurun otomatik olarak kapanması ile engellenir.Herhangi bir fırtına anında panjurların tamamen açılması veya kapanması komutu verilerek panjurunuzun zarar görmesi önlenir.

Akıllı panjurlar, 868 Mhz. yüksek radyo frekansı ile uzaktan kumanda sağlar, böylelikle grup veya merkezi kontrol için ekstra kablo tesisatı gerekmez.

Centronic akıllı panjur motoru, hassas engel algılayıcısı ile bir cisim algıladığında, panjur veya sıkışan nesne zarar görmeden otomatik olarak durur.

Kontrol panellerinde farklı renk isteklerine cevap verebilecek silverline serisi.